Miami gardróbszekrény
AKCIÓ!

Miami gardróbszekrény

Original price was: 95 990 Ft.Current price is: 26 877 Ft.

Cikkszám: 9982498209 Kategória:

Leírás

Miami gardróbszekrény,120×205cm, yorki tölgy-yorki tölgy

Szeretnéd, ha minden reggel úgy indulna, hogy pontosan tudod, hol van a kedvenc pulcsid vagy az alaklomhoz illő inged, akkor válaszd a miami gardróbszerkrényt.

  • Termék: Miami gardróbszekrény
  • Méretek: 120 x 205 x 55 cm
  • Szín: yorki tölgy front, yorki tölgy korpusz
  • Anyag: Bútorlap
  • Fogantyú: Matt króm hatású műanyag
  • Polcok száma: 6
  • Fiókok száma: 2 görgős fiók

Miami gardróbszekrénykialakítása:

Az elegánsyorki tölgy frontés a fahatásúyorki tölgy korpuszötvözete tökéletes harmóniát teremt a nappaliba vagy a hálószobába egyaránt. A205 cm magas, 120 cm széles és 55 cm mélygardróbszekrény ideális választás mindenki számára, aki szeretné rendszerezni ruháit és kiegészítőit.
Amatt króm hatású műanyag fogantyúkmodern megjelenést kölcsönöznek, míg akét szárnyú nyílóajtó és a polcrendszerhez kialakított ajtórévén az egész szekrény belseje könnyen áttekinthető, így minden ruhadarab és tárgy könnyedén elérhető. A 6 polcés akét görgős fiókbőséges tárolóhelyet biztosít legyen szó ágyneműről, szezonon kívüli ruházatról vagy fehérneműkről.
A fiókok tökéletesek a kisebb ruhaneműk és egyéb tárgyak rendszerezett tárolására, míg avállfás ruhák számára kialakított rész, beleértve a krómozott vállfa tartó rudat, gondoskodik a ruhák átlátható és gyűrődésmentes elhelyezéséről.
A Leziter Miami gardróbszekrénylapra szerelten érkezik, így könnyen szállítható és összeszerelhető.

Miami gardróbszekrény előnyei:

Nagyobb tárolóhely

A gardróbszekrények általában több tárolóhelyet kínálnak, mint a hagyományos szekrények, beleértve a polcokat, fiókokat és akasztókat, így több helyed lesz ruháid, kiegészítőid és egyéb tárgyaid számára.

Sokoldalúság

A gardróbszekrényeket nemcsak ruhák tárolására használhatod, hanem ágyneműk vagy könyvek elhelyezésére is, így sokrétű megoldást kínálnak otthonodban.

Porvédelem

A gardróbszekrények ajtókkal vannak ellátva, amelyek megvédik a ruhákat a por és egyéb szennyeződések ellen.

Kinek ajánljuk?

  • Nagyobb ruhakollekcióval rendelkezőknek.
  • Akik sok ruhát, cipőt és kiegészítőt gyűjtenek, és szükségük van megfelelő tárolóhelyre a rendszerezésre.
  • Ahol a gyerekek ruhái, játékai és egyéb tárgyai gyorsan felhalmozódhatnak, a gardróbszekrények segíthetnek a rend fenntartásában és a gyors elpakolásban.
  • Akik szeretik áttekinthetően és gondosan tárolni ruháikat, cipőiket és kiegészítőiket, hogy mindig könnyen megtalálják a tökéletes összeállítást.
  • Ahol fontos, hogy a vendégek számára kényelmes, praktikus tárolóhelyek álljanak rendelkezésre.

Értékelések

Még nincsenek értékelések.

„Miami gardróbszekrény” értékelése elsőként

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük